Kangal Yapı Market 0541 279 51 86

Kangal Yapı Market, Yer ve Duvar Seramikleri, Kalekim, Vitrifiye, Lavabo, Klozet, Tuvalet taşı, Laminant Parke, Sıhhi tesisat malzemeleri,Cephe yalıtım malzemeleri Porselen Seramikler, Parlak ve Mat Seramikler, Ahşap Dokulu Seramikler, Mermer Dokulu Seramikler, Taş Dokulu Seramikler, Beton Görünümlü Seramikler Renkli ve Beyaz Lavabo, Tezgah Üstü Lavabolar, Klozetler, Asma Klozetler, Gömme Rezervuar Sistemleri, birbirinden şık ve fonksiyonel banyo mobilyaları, Lavabo Bataryası, Banyo Bataryası, Duş Sistemleri ve Musluklarını yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize güvenle ve en uygun fiyatlarla gönderiyoruz.

Kangal Yapı Market
Kangal Yapı Market

Kalekim çimento sanayinde kullanılmaktadır. Kalekim özellikle inşaat ustaları arasında çok yaygındır. Kalekimin ne işe yaradığı ve kalekimin nasıl kullanıldığı merak edilen detaylardandır. Kalekim inşaat sektöründe oldukça önemlidir. Kalekimin çimentodan farkları araştırma konusu olmuştur. Peki kalekim nedir? Kalekim ne işe yarar? Kalekim nasıl kullanılır? Kalekimin çimentodan farkları nelerdir?

Vitrifiye Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evimizde yer alacak her ürün gibi seramik yapılı ürünlerin seçiminde de dikkat edilecek birtakım noktalar vardır. Bu noktalar evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz, sağlam, şık ve modern ürünleri seçebilmeniz adına önemlidir.

  • Kullanıldığı alandaki, banyo veya mutfak, hareketleri kısıtlayabilecek ölçüde olmaması
  • Ölçülerinin su tesisatına uyması
  • Darbelere ve yüksek sıcaklıklara karşı dirençli olması
  • Kolayca aşınmaması ve çizilmemesi
  • Kurulum talimatlarına uygun olarak montajlanabilir olması ve montaj ürünlerinde eksik olmaması
  • Ortamdaki diğer eşya ve aksesuarlarla bütünlük kurması
  • Kullanım garantisinin bulunması

Firmamız: Yapı Malzemeleri Sektöründe; ilgili uzmanlık alanlarında kendi yöntemlerini geliştirmek, öncülük yapmak, Yapı Malzemeleri Sektöründe konusunda saygın kuruluşları arasında yer almak, kullandığı teknolojiyi daha üst seviyelere taşımak vizyonuna sahiptir.

Geçmişten günümüze kadar firmamızın ilk amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur. Sizden aldığımız güç ile gelecekte de en iyi şekilde yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Firmamız güçlü çalışan kadrosu ve geniş araç filosu ile her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır. Gelişen teknolojinin her imkanında faydalanan firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep yanınızda olacaktır.

Sizler de ailemizin birer parçası olduğunuz için teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.