HERTAŞ YAPI MARKET

Geçmişten günümüze kadar firmamızın ilk amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur. Sizden aldığımız güç ile gelecekte de en iyi şekilde yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Firmamız güçlü çalışan kadrosu ve geniş araç filosu ile her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır. Gelişen teknolojinin her imkanında faydalanan firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep yanınızda olacaktır.

Sizler de ailemizin birer parçası olduğunuz için teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Yer ve Duvar Seramikleri, Porselen Seramikler, Parlak ve Mat Seramikler, Ahşap Dokulu Seramikler, Mermer Dokulu Seramikler, Taş Dokulu Seramikler, Beton Görünümlü Seramikler Renkli ve Beyaz Lavabo, Tezgah Üstü Lavabolar, Klozetler, Asma Klozetler, Gömme Rezervuar Sistemleri, birbirinden şık ve fonksiyonel banyo mobilyaları, Lavabo Bataryası, Banyo Bataryası, Duş Sistemleri ve Musluklarını yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize güvenle ve en uygun fiyatlarla gönderiyoruz.

Firmamız: Yapı Malzemeleri Sektöründe; ilgili uzmanlık alanlarında kendi yöntemlerini geliştirmek, öncülük yapmak, Yapı Malzemeleri Sektöründe konusunda saygın kuruluşları arasında yer almak, kullandığı teknolojiyi daha üst seviyelere taşımak vizyonuna sahiptir.